Tule korralda oma meeskonnaüritus Tallinna vanalinnas asuvas kunstikohvikus Lummus, kus lisaks hubasele atmosfäärile saab aega veeta lõbusas KUNSTI TÖÖTOAS maalides või küpsiseid kaunistades.HUBASED RUUMID MEESKONNAÜRITUSEKS, SEMINARIKS VÕI FIRMAPEOKS

Lummuses on 3 ruumi ja rohelusest pakatav salaaaed, millest voolavad läbi moekunstniku ja kohviku hinge Maire Valdma värvi- ja fantaasiaküllased disainid. Kunstist pakatav atmosfäär loob vaba ja loova õhkkonna, mis sobib ideaalselt meeskonnaürituse korraldamiseks.

Sõltuvalt inimeste arvust ning korraldaja soovidest kombineerime erinevaid ruume.


LÕBUSAD KUNSTI TÖÖTOAD MEESKONDADELE

Kunsti töötubades juhendatud loominguline tegevus on suurepärane viis, kuidas luua meeskonda vabamat suhtlust ning suuremat ühtsustunnet.

Kunsti töötoad kestavad üldiselt 2 tundi ning on juhendatud. Töötubasid on erinevate temaatikatega ning töötoas osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus. Meeskondade lemmiktöötubadeks on kujunenud ühismaalimise töötuba, abstraktse maalimise töötuba ning loomingulise maalimise töötuba.

Võimalik on maalida paberile ja lõuendile – nii ühele suurele lõuendile, mitmele väiksemale kui ka nii, et igaüks valmistab täiesti eraldi maali. Hinnad algavad 25 €/in.


SUUSSULAV TOITLUSTUS TOOB HEAD MÕTTED!

Meie juurde on oodatud nii väiksemad kui suuremad seltskonnad, kellele pakkume ka ruumide renti näiteks seminari korraldamiseks ja toitlustust kohvipausideks või töötoa kõrvale.

Baarivalikust leiab ka endale meeldivad kokteilid. Suurematele seltskondadele (al. 15 inimeset) pakume ka sooja toidu bufeed. Kõik toidud ja tordid valmivad meie juures samas majas asuvas köögis suure hoole ja armastusega.KUNSTI TÖÖTOAD SINU SUVEPÄEVADELE VÕI FIRMAPEOLE


Soovid tellida meie lõbusaid töötubasid oma suvepäevadele või firmapeole?

Korraldame suvel töötubasid ka värskes õhus sinu soovitud asukohas. Pole mõnusamat tegevust kui päikse käes hea seltskonna ja muusika taustal nautida maalimist!

Töötoa maksumus sõltub soovitud asukoha kaugusest. Kirjuta meile oma ideest ning koostame sulle hinnapakkumuse.

Loe lähemalt töötoa tellimise kohta oma üritusele.


Koostame meeleldi vastavalt sinu meeskonna vajadustele hinnapakkumuse.
Kirjuta oma soovidest meile laura@kohviklummus.ee või läbi päringuvormi:

Email again: