Loominguline maalimine

Selles töötoas saad astuda sammu eemale igapäeva kiirest elutempost ning lasta enda vaimul ja pintslil lennata. Ei ole tähtis kas sa hoidsid viimati pintslit käes kooliajal või tegeled maalimisega igapäevaselt, tähtis on julgus lasta ennast vabaks ja katsetada erinevate värvide, pintslite ja tehnikatega ning veeta rõõmsameelses seltskonnas aega. 

Loomingulise maalimise töötoas tutvustatakse lühidalt erinevaid värve, pabereid ja erinevaid maalimise tehnikaid ning kuidas neid kasutada. Osaleja saab ise valida endale meeldivad töövahendid ning katsetada. Kõik osalejad saavad valida kas nad teevad pigem abstrakse pildi või maalivad midagi mälupildi või ettekujutluse alusel. Igaüht juhendatakse vastavalt tema tehtavale tööle. 

Kuna kunstnikud ikka otsivad inspiratsiooni teiste kunstnike teostest, teeme ka temaatilisi loomingulise maalimise töötubasid. Kui teile meeldib näiteks muusika, kirjandus, luule või mõni kindel kunstisuund või kunstnik, siis saame töötoa ettevalmistada selliselt, et saate lasta valitud teemal ennast ennast inspireerida. Näiteks pärast kunstiteose valmimist saab iga osaleja lugeda ette valitud luuletuse ning kirjeldada kuidas see teda maalimise ajal mõjutas. Võite meile julgelt oma täpsemaid soove kirjeldada. 

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, kooke, quiche ja veini kõrvale juustu- või puuviljavaagnaid. 

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee


Hind: 25 €/inimene
Temaatilise töötoa hind: 35 €/inimene 
Töötubasid teeme gruppidele alates 5 inimesest.
TÖÖTOA PÄRING
Email again: