Pulmad

Aitame luua Teile meeldejäävad ja mälestusterohked pulmad.

Ootame teid pidama oma pulmi armsasse kunstikohvikusse Tallinna vanalinnas. Kunstiga kaunistatud hubane atmosfäär sobib ideaalselt teie ainulaadse päeva tähistamiseks. Pakume pulmade korraldamisel täisteenust ruumide rendi ja toitlustusega ning hea meelega oleme moekunstnik Maire Valdmaga valmis aitama teil kujundada nii ruume, lauakaunistusi, kutseid kui ka kohakaarte. Kõik toidud ja tordid valmivad meie juures samas majas asuvas köögis suure hoole ja armastusega. Meie juures on kokku erinevates ruumides 70 istekohta (5o kahes kohviku põhiruumis ja 20 kohta töötubade ruumis). Sellele lisaks on meil suvel avatud mõnus sisehoov. 


Tutvu üritustel pakutava menüü ja ruumi rendi hindadega.

Mõned abistavad küsimused Teile:

  1. Kuidas kohviku laudade paigutus jääb samaks või soovite neid teisiti paigutada? Kui palju on vaja ruumi pulmamängude või tantsimise jaoks?

  2. Kas soovite lauakaunistusi või muid detaile meilt tellida (näiteks kohakaarte)? Pakume ürituse juurde moekunstnik Maire Valdma kujundatud detaile.

  3. Kas teil on vaja eraldi lauda kinkide jaoks?

  4. Kas teil on vaja vaase pulmalillede jaoks?

  5. Kas üritusele on planeeritud ka elav ansambel või salvestud muusika? Ansabli korral peab arvestama, et nad soovivad tulla ennast üles seadma juba varem ning setide vahepeal on soovitulik neile rentida näiteks meie töötoa ruumid.

  6. Kas soovite tulla pulmakohta ise sättima enne üritust? Tasuta saab ruumidesse tulla 15 min enne üritust.

Uuri meilt pulmade korraldamise kohta:

Email again: