Mõtled, kus kooli lõppu tähistada lõbusalt ja stiilselt?

Kutsu kokku oma pere ja sõbrad ning tulge tähistama Lummusesse ühe olulise verstapostini jõudmist. Kellel on tulemas koolivaheaeg, kellel lausa kooli lõpetamine – igal juhul väärib kooliaasta lõpp ilusat tähistamist ja suvi väärikat vastuvõtmist!

Lummuse pere hoolitseb selle eest, et laud oleks kaetud hea ja paremaga – selleks oleme koostanud spetsiaalselt lõpetajatele mõeldes nii kergema kui ka toekama erimenüü.

Kui otsid erilist tegevust traditsioonilise kooli lõpetamise peo asemel, siis tutvu allpool ühismaali töötoaga.
Mai lõpuni koolilõpetaja paketid -20 %

Broneeri kooli lõpetamine Lummuses maikuu jooksul ning saad oma valitud paketilt -20% soodustust. Soodustus rakendub koolilõpetaja menüüdele.

Ära maga maha magusat pakkumist oma lõpetamist tähistada eriti lummava hinnaga!
Soovid tulla väiksema seltskonnaga või suurema grupiga?

Lummuses on kaks ruumi ning privaatne sisehoov, kus soojemate ilmade puhul on imeline tähistada kooli lõpetamist. Kohviku eesmisse ruumi mahub kuni 20 inimest, tagumisse ruumi kuni 40 inimest ning sisehoovi kuni 20 inimest.

Vastavalt seltskonna suurusele ning eelistustele aitame välja valida sobivaima ruumi.

Soovid tulla grupiga kuni 10 inimest..

Kui soovid tulla väiksema seltskonnaga, siis saame broneerida vastavalt inimeste arvule lauad.


Soovid tulla suurema grupiga..

Kui planeerid suurema seltskonnaga istumist või lõpupeo korraldamist oma klassile või kursusele, siis soovitame sel juhul kaaluda privaatse ruumi rentimist, et saaksite seltskonnaga pidada privaatselt tähistusi.

Kui soovid tähistada Lummuses lõpupidu, siis aitame meeleldi korraldada unustamatu tähistuse. Edasta meile oma lõpupeo soovid päringuvormi kaudu.


Suussulavad suupisted & rikkalik bufee

Koolilõpetajate jaoks oleme koostanud kaks eraldi menüüd neile, kes soovivad nautida kergeid suupisteid ja neile, kes soovivad toitvamat menüüd pakkuda oma külalistele.

Menüü I sisaldab soolaseid ja magusaid suupisteid, mis sobivad ideaalselt kergeks ampsuks kokteili või kohvitassi kõrvale. Seda menüüd pakume seltskondadele alates viiest inimesest.

Menüü I hind on 15 €/in.

Menüü II sisaldab eelrooga, sooja bufeed ning suvist magustoitu. Pakume seda menüüd alates 10 inimesega seltskondadele. Väiksema seltskonna puhul vali eelroaks üks valikust, ent kui tuled suurema seltskonnaga, siis pakume mõlemat varianti eelroana.

Menüü II hind on 24 €/in.


Pakette on võimalik kohandada ka vastavalt sinu soovidele – kui sul on kindel idee, mida sooviksid pakkuda, siis ära kõhkle ja saada meile päring. Me anname endast parima, et su mõtted teoks teha!
Menüü hinnas sisaldub laua broneering kuni kolmeks tunniks. Menüü hinnas ei sisaldu privaatse ruumi broneeringut. Kui soovite broneerida privaatset ruumi ainult oma seltskonnale, siis palun lisage oma soov päringuvormi.

Suurematele seltskondadele soovitame privaatse ruumi broneerimist, et saaksite end mõnusamalt tunda.

Soovid lõpetamise puhul teha midagi, mis jääks elu lõpuni meelde ning mis oleks lõbus ja lõõgastav?

Tule lõpetamise puhul pere, sõprade või oma klassi-kursusega meie meeleolukatesse kunsti töötubadesse. Ühismaali töötoas valmib pundi peale üks suur maal, mis jääb lõpetajale meenutama tema saavutust ning kalleid inimesi, kes seda temaga koos tähistasid.

Töötuba saame ilusa ilma korral läbi viia ka meie privaatses rohelusest pakatavas salaaias. Maalimise kõrvale saab tellida klaaside kokku löömiseks pudeli mulli ning kergeid suupisteid või tordi.

Otsid kinki lõpetajale?

Kohviku Lummus üks asutajatest on moekunstnik Maire Valdma, kelle äsja avatud butiigist leiad valiku moeloomingut ning kunsti, mis sobib ideaalselt kingituseks lõpetajale. Kunsti kinkimine on aegumatu kink, mis jääb koolilõpetajale alatiseks meenutama olulise verstapostini jõudmist ning mis ei kaota ajas oma väärtust nagu omandatud haridus.

Maire Valdma kunsti saab soetada nii e-poest kui ka butiigist, ent moeloomingut on võimalik soetada hetkel vaid butiigist kohapealt. Butiik on avatud teisipäevast reedeni kell 12–18. Ootame sind valikuga tutvuma ning aitame sind rõõmuga sobiva kingi valimisel!


Tähista oma lõpetamist eriti lummavalt & 
saada päring!Email again: