Tähista jõule talve kõige maagilisemas paigas Tallinna vanalinnas –  võluvas kunstikohvikus Lummus.

Õdusa valgustuse ja kunstiga kaunistatud ruumid, kus voolab mahe jõulu-jazz loob sooja jõulumeeleolu hinge. Lummuse hoolikalt valitud jõulumenüü on loodud selleks, et tekitada igas külalises sama hoitud tunde nagu kodus jõule tähistades oma kallitega.


Lummuse intiimsed ning hubased ruumid loovad ideaalse meeleolu jõulutähistusteks – meie juures on mõnusalt kodune tunne. Meie armsasse kohvikusse mahub istuma kuni 60 inimest ning püstijala ürituse korral isegi rohkem.

Kohviku tagumisse ruumi mahub istuma kuni 40 inimest ning eesmisse ruumi kuni 20 inimest. Kohviku ruumid on omavahel ühenduses.

Sel aastal rõõmustavad meie külastajate maitsemeeli kaks värsket jõulumenüüd. Kaks erinevat jõulupaketti sisaldavad külmlauda, sooja bufeed, magustoitu, maitsevett ning kohvi ja teed. Menüü valikutega saad tutvuda allpool.

Lisaks on võimalik tellida tervitusjoogid või veini ning kohvikus tegutseb baar, kust on võimalik tellida ka ürituse ajal meelepäraseid jooke! Tutvu Lummuse baarimenüüga.


Jõulupidudel pakume meelelahutuseks erinevaid kunsti töötubasid, mis loovad hinge sooja jõulutunde.


Jõulukaartide töötoas valmivad lummavad kaardikesed, mida saad jõulutervituseks välja saata oma sõpradele, perele, sugulastele.
Piparkookide kaunistamise töötoas tutvustatakse põnevaid viise, kuidas läheneda sellele traditsioonilise jõulukunstile. Töötubades valmivad tõeliselt fantaasia- ja värvirikkad kunstipärlid.


Jõuluteemaliste töötubade tavakestus on 1,5 tundi, ent kui teha osana jõulupeost kohvikus mõnd töötuba, siis saame erilahendusena pakkuda ka lühemaid variante töötoast.
 Aitame sul luua sooja jõulutunde südamesse ürituse korraldamiseks esita päring ja võtame sinuga ühendust.

Email again: