Moejoonistamine (moekrokii)

Selles töötoas saab harjutada julgelt, vabalt ja kiirelt modelli joonistamist. Ei ole tähtis kas sa hoidsid viimati pliiatsit käes kooliajal või tegeled joonistamisega igapäevaselt, tähtis on julgus lasta enast vabaks ja katsetada ning veeta mõnusalt ja loominguliselt aega. Moekrokii on  vaba ja loominguline joonistamise liik, kus modell vahetab poose keskmiselt iga 5-10 minuti jooksul ning töötoas osalejad skitseerivad kiirelt tema poosi. Moekrokii töötoas sätib modelli riietust ja poose ning juhendab moejooniste tehnikaid moekunstnik Maire Valdma. Selle töötoa käigus vabaneb osaleja soovist teha ideaalseid joonistusi ja õpib kiiremalt hoomama üldpilti ning seda paberil kujutama. Töötoas saavad modelliks olla osavõtjad ise või modelli saab tellida ka eraldi.

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, veini, kooke, quiche ja juustu- või puuviljavaagnaid.

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee

Hind: 30 €/inimene
Modelliga: 35 €/inimene
Töötubasid teeme gruppidele alates 5 inimesest.

TÖÖTOA PÄRING
Email again: