Mixed Media ehk segatehnika töötuba

Mixed Media ehk segatehnika töötuba on loomingulisusest pakatav töötuba, kus saad katsetada täiesti erinevate materjalide ja vahenditega kunsti tegemisel. Võimalik on maalida, joonistada, rebida, lõigata, kleepida, kopeerida. Töötoas saab kombineerida joonistamist maalimisega ning luua meeleolukaid kollaaže. Ainsaks piiriks on kujutlusvõime.

See töötuba sobib hästi kunstihuvilistele, kes ehk pelgavad joonistamist-maalimist, kuna alahindavad enda kunstialaseid oskusi. See on kunst, mida saab teha ükskõik kes, kui on natukenegi huvi.

Kui otsite midagi mängulist, spontaanset ja lõbusat, siis tasub kindlasti proovida Mixed Media töötuba!

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, kooke, quiche ja veini kõrvale juustu- või puuviljavaagnaid.

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee


Hind:
Paberile 30 €/inimene
Lõuendile 38 €/inimene

Töötubasid teeme gruppidele alates 5 inimesest.

TÖÖTOA PÄRING

Email again: