Mindfulness maalimine 

Selles töötoas võitleme loovusega stressi vastu ja pärast üldist tutvustust teeme mõned mindfulnessi harjutused, mis aitavad inimesi keskenduda hetkele ning teadlikult oma mõtteid teadvustada ning suunata ilma liigse hindamiseta. Ei ole tähtis kas sa hoidsid viimati pintslit käes kooliajal või tegeled maalimisega igapäevaselt, tähtis on julgus lasta ennast vabaks ja katsetada erinevate värvide, pintslite ja tehnikatega ning veeta rõõmsameelses seltskonnas aega. Teadveloleku kaudu õpib osaleja tunnetama paberit millele ta maalib ja joonistab ning teadvustama värve, mida ta kasutab. Keskendunud maalimisele on kergem oma mõtteid suunata ning nö "lülitada ennast välja" igapäeva mürast meie ümber.  

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, veini, kooke, quiche ja juustu- või puuviljavaagnaid.

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee

Töötuba on eritellimusel.

TÖÖTOA PÄRING
Email again: