Looduse ja maastike maalimine

Selles töötoas saab maalida oma imelisi kujutlusmaastikke või sirvida inspiratsiooniks meie juures fotosid ja raamatuid, et leida just see maastik, mis sind kõnetab. Ei ole tähtis kas sa hoidsid viimati pintslit käes kooliajal või tegeled maalimisega igapäevaselt, tähtis on julgus lasta ennast vabaks ja katsetada erinevate värvide, pintslite ja tehnikatega ning veeta rõõmsameelses seltskonnas aega. Töötoas räägitakse erinevatest kompositsioonidest, tehnikatest ja värvikooslustest looduse kujutamisel.

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, veini, kooke, quiche ja juustu- või puuviljavaagnaid.

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee

Hind:
25 €/inimene (guašš- ja akvarellvärvidega akvarellpaberile)
38 €/inimene (akrüülvärvidega lõuendile)

Töötubasid teeme gruppidele alates 5 inimesest.

TÖÖTOA PÄRING
Email again: