Moejoonistamise töötuba

"Mere mustrid"Kunstikohviku Lummus salaaed täitub 2. juuni õhtul Maire Valdma imetaoliste loodusest inspireeritud moedisainidega, mida esitleb kaunis modell.

Neid imetaolisi mere mustreid ja voolavaid modelli kehajooni hakkamegi paberile püüdma moejoonistamise töötoas.Töötoa eesmärk on vabaneda perfektsuse püüdlustest ning õppida looma kiireid visandeid. Töötoa juhendaja Maire Valdma jagab näpunäiteid, kuidas kujutada inimese proportsioone ning tutvustab killukest põnevast moemaailmast.


Moekrokii on vaba ja loominguline joonistamise liik, kus modell vahetab poose keskmiselt iga 5-10 minuti jooksul ning töötoas osalejad skitseerivad kiirelt tema poosi.Töötoas esitletakse töid moekunstnik Maire Valdma moekollektsioonist "Allpool veepiiri".Toimumisaeg: 2. juuni kell 18-20
Toimumiskoht: Kohviku Lummus sisehoov, Müürivahe 20, Tallinn. Vihmase ilmaga toimub üritus kohviku siseruumides.
Hind: 25 € (Vanalinna päevade erihind)

Töötoas on piiratud arv kohti. Koha broneerimiseks osta pilet juba täna!
Sissepääs maksja nime alusel.
Lisa ostukorvi
25,41 €


Kahtled veel, kas tulla?

Varasem kogemus ei ole töötoas osalemiseks vajalik.

Moejoonistamise töötoad on väga vabastavad ja lõõgastavad, sest selles töötoas ei püüelda ideaalse kunstiteose poole, vaid õpitakse just lahti laskma perfektsionismist.

Töötuba sobib nii kunsti- kui ka moehuvilistele, kelles äratab uudishimu, kuidas loodust moes kujutatakse – kõik on oodatud katsetama!

Soovid tulla oma perega privaatsesse töötuppa?

Korraldame privaatseid töötubasid
nii paaridele kui ka suurematele sõprus- ja perekondadele.
Hinnad alates 125 € (25 €/in).

Pakkumuse saamiseks täida päringuvorm allpool.Privaatse töötoa päring:

Email again: