Tähista advendiaja algust jõulude südames Tallinna vanalinna kunstikohvikus ning osale jõulukaartide valmistamise töötoas..


Tee mõnus jalutuskäik kargel talvepäeval vanalinna jõuluturul koos pere või sõpradega ning seejärel suundu lummavale Müürivahe tänavale, kus käsitsi valmistada ühiselt võluvad jõulutervitused.Jõulukaartide töötoas valmivad eri suuruses lummavad kaardid, mida saab hiljem saata postiga oma kallitele lähedastele jõulutervituseks või millega saab kaunistada enda kodu.

Töötoas tutvustame akvarellväridega maalimist. Kaartide tegemisel kasutame akvarellvärve, dušši, markereid, vildikaid ja värvipliiatseid. Töötoas valmib 6-10 kaarti.


Hind: 25 €/in

Hinnas sisalduvad:
Kõik vajalikud töövahendid;
juhendamine;
klaas alkoholivaba glögi või hõõgveini.
Töötoas on piiratud arv kohti. Koha broneerimiseks osta pääse töötuppa täna!
Pole saadaval


Töötoad toimuvad kohvikus Lummus:

3. detsembril kell 13.00 – 14.30
7. detsembril kell 18.30 – 20.00

Mõlemas töötoas on kohti 12-le inimesele.
Koha broneerimiseks osta pilet juba täna!Kahtled, kas tulla?

Lummuse töötubades osalemiseks ei ole oluline eelnev kogemustepagas kunstiga tegelemisel. Me ootame kõiki huvilisi nautima värvidemängu ning akvarellide maailm on selleks eriti super!

Lisaks sellele julgustame kõiki jõulukaarte valmistama ning saatma oma kallitele, sest pühadetervituse saatmine ning eriti füüsilisel kujul jõulukaardi leidmine postkastist tekitab eriliselt sooja tunde südamesse. Hoiame ühiselt meeles oma kalleid inimesi sel pühade ajal!Soovid tulla perega privaatsesse töötuppa?

Korraldame privaatseid töötubasid
nii paaridele kui ka suurematele sõprus- ja perekondadele.
Korraldame jõulukaartide privaatseid töötubasid alates 125 € (25 €/in).

Pakkumuse saamiseks täida päringuvorm allpool.
Privaatse töötoa päring:

Email again: