HALLOWEENI ERI ÕudsElt ilus moejoonistamine

Halloween tuleb ka see aasta kummitama kohvik Lummust ning sedapuhku õudselt ilusa modelli näol. Osalemiseks ei ole vajalik varasem kogemus, kui on piisavalt julgust rinnus, et oma käsi proovile panna. Modelli riietab moekunstnik Maire Valdma imelistesse ja fantaasiarikastesse kostüümidesse. Tule ja lase fantaasial lennata aasta kõige salapärasemal ajal!

Moejoonistamine ehk moekrokii on vaba ja loominguline joonistamise liik, kus modell vahetab poose keskmiselt iga 5-10 minuti jooksul ning töötoas osalejad skitseerivad kiirelt tema poosi. Kõik töövahendid on kohapeal olemas. Töötuba juhendab Maire Valdma.
                                                                                                                   

Maire Valdma on Eesti moelooja, keda lummavad meeleolukad värvid ja mustrid, mis jõuavad tema käsitsi maalitud ja trükitud siidist kleitidele. Ta on lõpetanud moekunsti Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis 1985. aastal. Õpingute ajal algasid ka tema loomingulised ettevõtmised, kui ta oli üks ERKI moeshow algatajatest. Ta on töötanud ka kunstiõpetajana ning olnud aastatel 1995-2011 galerist ja kunstnik oma galeriis Müürigalerii. Alates 2007. aastast on ta taas hakanud rohkem keskenduma moedisainile. Ta on teinud näituseid, mitmeid tellimustöid ja kollektsioone. Tema kollektsioone on saanud näha lisaks Tallinn Fashion Weekile ka Pariisis ja Cannes. 2021. aasta sügisel avas Maire koos oma tütrega Tallinna vanalinnas samades Müürigalerii ruumides kunstikohviku Lummus, kus see töötuba ka aset leiab.

Millal: Neljapäeval, 27.10.2022 kell 18-20

Kus: Kohvik Lummus, Müürivahe 20, Tallinn

Kellele: Oodatud on kõik huvilised - kui sa pole kunagi joonistanud või kui tegeled kunstiga.

Mida võtta kaasa: Kohapeal on olemas kõik joonistamiseks vajalik, aga soovi korral võid võtta kaasa ka oma lemmikvahendid.

Juhendaja: Moekuntnik Maire Valdma

Hind: Eripakkumine 25 € (TAVAHIND 35 €). Õpilase (sh üliõpilase) soodushind on 19 € (sooduskood "olenõpilane"). Õpilaste käest küsitakse kohapeal soodustust tõendavat dokumenti. Hind sisaldab juhendamist, vahendid kohapeal kasutamiseks ning modelli.

Kohtade arv on piiratud! Koha saab reserveerida ostes pilet. Kohapeal saab liituda ainult vabade kohtade olemasolul.

Makse tegemisel võib ilmenda probleeme.

Makse saab teha ka otse pangakontole Kohvik Lummus OÜ, Swedbank EE232200221076433503 lisades selgitusse töötoa kuupäeva ja registreeruva inimese nime.
Lisa ostukorvi